Kolektyvai

Tapkite meno kolektyvo nariu

Jeigu norite tapti vieno iš meno kolektyvų nariu, užpildykite žemiau esančią kontaktų formą ir
mes su jumis susisieksime.

Politinių kalinių ir tremtinių choras „Atmintis“

Politinių kalinių ir tremtinių choras „Atmintis“ susibūrė dar 1988 metais. Choro gretose patriotai, mylintys savo kraštą, o tai ypač atsispindi jų atliekame repertuare. Choras aktyviai koncertuoja miesto šventėse, valstybinėse šventėse, sąskrydžiuose. Kolektyvas gali pasigirti ryškiu išskirtinumu – nuo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo choras „Atmintis“ dalyvavo visose respublikinėse dainų šventėse. Choro vadovas Vidas Simanauskas džiaugiasi galėdamas vadovauti tokiam vieningam chorui, kuriame dalyvauja ne vien buvę tremtiniai, bet ir jų artimieji.

Iš vadovo lūpų

Esu Vidas Simanauskas.

Pasižymiu tokiomis asmeninėmis savybėmis: myliu muziką, jei mėnulis geras, ir aš geras, sąlyginai esu užsispyręs.

Mano patirtis: teko koncertuoti įvairiose šalyse, netgi tokiose kaip Meksika, Korėja, Kinija, vienas iš koncertų vyko prie didžiosios kinų sienos.

Kaip vadovas esu: noriu pasiekti rezultato, kartais būnu per daug užsispyręs, bet draugiškas ir jei jaučiamas abipusis ryšys – geranoriškas.

Laisvalaikiu užsiimu: daržininkyste, mėgstu klausyti geros muzikos, lankytis koncertuose, kartais paskaitinėju knygas, mėgau grybauti.

Kokiomis savybėmis pasižymi kolektyvo narys? Kolektyvo nariais tampa tremtiniai, jų vaikai arba jiems prijaučiantys, norintys išsaugoti ir perteikti praeities negandų atmintį kitiems.

Ką veikia užsiėmimuose? Dainuoja dainas, dalijasi išgyvenimais ir prisiminimais.

Gebėjimai, kuriuos ugdo? Mokosi patriotinių, partizaninių, tremties dainų.

Kur jis gali pasireikšti? Tremtiniai turi savo bendrijas įvairiuose Lietuvos miestuose ir organizuoja renginius, koncertus, kuriuose dažnai esame kviečiami koncertuoti.

Meno vadovas
Vidas Simanauskas