Kolektyvai

Tapkite meno kolektyvo nariu

Jeigu norite tapti vieno iš meno kolektyvų nariu, užpildykite žemiau esančią kontaktų formą ir
mes su jumis susisieksime.

Liaudies dainų ir šokių ansamblis „Dainava“

„Dainava“ – liaudies dainų ir šokių ansamblis, suburiantis daugiau nei šimtą kolektyvo narių. Lietuvių liaudies šokiai bei chorinės dainos  garsina Alytaus kraštą jau nuo 1977 metų. Ansamblyje galima išgirsti plačią muzikos instrumentų įvairovę, šokių aikštelėje sukasi visų amžiaus grupių šokėjai.

Kolektyvas yra aplankęs bene visus pasaulio žemynus ir negalvoja sustoti. Kolektyvo vadovas Arvydas Mikalauskas intensyviai koncertuoja su ansambliu, taip pat kasmet organizuoja tarptautinius festivalius.

Iš vadovo lūpų

Esu Arvydas Mikalauskas

Pasižymiu tokiomis asmeninėmis savybėmis: per daug darbštus, stengiuosi darbus atlikti iki galo.

Mano patirtis: jau 17 metų esu dviejų tarptautinių liaudies meno festivalių organizatorius, taip pat dalyvauju dainų šventėse.

Kaip vadovas esu draugiškas, bet kiek būtina – reiklus.

Laisvalaikiu užsiimu: didžiausia aistra – kelionės.

Kokiomis savybėmis pasižymi kolektyvo narys? Mėgstantis liaudies meną, toks, kuriam patiktų liaudiški šokiai ir muzika.

Ką veikia užsiėmimuose? Šoka, dainuoja, bendrauja.

Gebėjimai, kuriuos ugdo? Norisi, kad kolektyvas atrodytų gražiai plačiąja prasme. Didelis menas tai padaryti, todėl mokomės spindėti ir mėgautis tuo, ką darome.

Kur jis gali pasireikšti? Tarptautiniai liaudies meno festivaliai, per metus visada dalyvaujame bent vienoje valstybinėje šventėje, mažiausiai po 2 kartus išvažiuojame į užsienį atstovauti Alytui, dalyvaujame tarptautiniuose renginiuose.

Kolektyvo vadovas
Arvydas Mikalauskas