Vasario 13 d. 18:00 val., antradienis
Alytaus kultūros centras, amfiteatras

UŽGAVĖNĖS ALYTUJE


Susiburkime prie Užgavėnių laužų pasilinksminti, pašėlti, sočiai užsigavėti ir žiemą iš kiemų išprašyti.

Skubėkite į Alytaus kultūros centrą pasimėgauti Užgavėnių linksmybėmis.

Pažadame, šioje šventėje tikrai atrasite visus būtinus jos simbolius. Skanausime ką tik iškeptų blynų, mėgausimės arbata ir šėlsime žaisdami tradicinius žaidimus, netruks ir smagios muzikos bei šokių.

Kartu su More deginsime visas praėjusių metų negandas ir kviesime į žemę pavasarį. Spalvingi persirengėliai linkės, kad ateinantis pavasaris atneštų sėkmę ir laimę. Užgavėnių šventė taip pat neįsivaizduojama be Kanapinio bei Lašininio kovos. Kuris nugalės šiais metais?

Liaudyje sakoma, jeigu sunkiai per Užgavėnes dirbsi, tai „per visus metus nebus poilsio, nepabaigsi darbų”, tad skubėkite į linksmybes Alytaus kultūros centre pašėlti ir sočiai užsigavėti. Nepamirškite pasirūpinti Užgavėnių kostiumu bei kauke.


Visuomenės informavimo tikslu Alytaus kultūros centro (Pramonės g. 1B, Alytus, tel. +370 601 18524, el. p. komunikacija@alytuskc.lt)  organizuojamo renginio metu bus fotografuojama ir (arba) filmuojama. Dalyvaudami renginyje sutinkate, kad renginio metu padarytos nuotraukos ir (arba) vaizdo įrašai bus skelbiami viešai be papildomo Jūsų sutikimo įstaigą pristatančioje medžiagoje, puslapyje www.alytuskc.lt, socialiniuose tinkluose ir (ar) žiniasklaidos priemonėse. SVARBU. Jei nepageidaujate būti fotografuojami ir (arba) filmuojami arba nesutinkate su nuotraukų ir (arba) vaizdo medžiagos skelbimu, prašome apie tai informuoti renginio organizatorių arba fotografą. Išsamesnę informaciją apie fotografavimą ir (arba) filmavimą teikiame el. p. komunikacija@alytuskc.lt, mob. +370 601 18524.


Bilietai
Bilietų kainos: Renginys nemokamas