Gegužės 17 d. 12:00 val., penktadienis
Senamiesčio skveras

Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos minėjimas


11.00 val. Šv. Mišios, skirtos Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienai, Šv. Angelų Sargų bažnyčioje (Savanorių g. 14)

12.00 val. Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos minėjimas Senamiesčio skvere

17.30 val. Lietuvos kariuomenės viršilos Ernesto Kuckailio knygos „Linkėjimai iš miško“ pristatymas, dainų autoriaus ir atlikėjo Nerijaus Čekavičiaus muzikinė programa Alytaus kultūros centre (Pramonės g. 1B)

 

 

Visuomenės informavimo tikslu Alytaus kultūros centro (Pramonės g. 1B, Alytus, tel. +370 601 18524, el. p. komunikacija@alytuskc.lt)  organizuojamo renginio metu bus fotografuojama ir (arba) filmuojama. Dalyvaudami renginyje sutinkate, kad renginio metu padarytos nuotraukos ir (arba) vaizdo įrašai bus skelbiami viešai be papildomo Jūsų sutikimo įstaigą pristatančioje medžiagoje, puslapyje www.alytuskc.lt, socialiniuose tinkluose ir (ar) žiniasklaidos priemonėse. SVARBU. Jei nepageidaujate būti fotografuojami ir (arba) filmuojami arba nesutinkate su nuotraukų ir (arba) vaizdo medžiagos skelbimu, prašome apie tai informuoti renginio organizatorių arba fotografą. Išsamesnę informaciją apie fotografavimą ir (arba) filmavimą teikiame el. p. komunikacija@alytuskc.lt, mob. +370 601 18524.


Renginys nemokamas