Vasario 22 d. 18 val., ketvirtadienis
Alytaus kultūros centras

Lėlių gamybos dirbtuvės pagal Kazio Borutos pasaką „Dangus griūva“


Lietuvių kalbos dienas kviečiame paminėti lėlių gamybos dirbtuvėse, kurių metu aptarsime Kazio Borutos pasaką „Dangus griūva“. Vėliau pasinersime į kūrybišką, grupinę užduotį – pagal vieną iš pasakos veikėjų kartu pagaminsime dvimatį personažą (lėlė).

Užsiėmimų metu pagilinsime savo literatūrines žinias, aptarsime pagrindines ir smagiausias Kazio Borutos pasakos „Dangus griūva“ vietas, susipažinsime su jos veikėjais, kartu kurdami dvimatį katino personažą (lėlę) suteiksime jam vizualią išraišką.

Dažnas lėlių teatro dailininkas savo kaip kūrybos atspirtį naudoja literatūrą, ieško būdų, kaip ją interpretuoti, atskleisti problemas, kurios yra aktualios, bei sukurti tokius personažus (lėles), kokius įsivaizduoja. Dirbtuvių metu vadovaudamiesi šiais lėlių teatro kūrybos principais iš arčiau susipažinsime su dailininkų kūrybiniu ir gamybiniu procesu bei patys sukursime dvimatį katino personažą. Šios kūrybinės dirbtuvės leis ne tik labiau pasigilinti į Kazio Borutos pasaką, bet ir paskatins kūrybiškai mąstyti bei atrasti save kaip dailininkus.

Norintiems dalyvauti šiose dirbtuvėse, rekomenduojame susipažinti su kūriniu.

Kūrinį galite rasti čia:
Vaizdo formatu

Atvykę į dirbtuves galėsite iš arčiau susipažinti su šia pasaka ir jos veikėjais bei puikiai ir kūrybiškai praleisti laiką!

 

Skirta 7-10 metų amžiaus vaikams
Edukacijos trukmė apie 1 val. 30 min.

Būtina registracija el. paštu scenografija@alytuskc.lt


Bilietai
Bilietų kainos: 5 €. Bilietus galite įsigyti kultūros centro kasoje