Vasario 14 d. 20:00 val., trečiadienis
Alytaus kultūros centras, Gardas

Gardas | Sidabro / Sacréblue | ALYTUS


Laukia išskirtinis vakaras GARDE, kuriame Tu tiesiog privalai būti! Šįkart išgirsime dviejų grupių pasirodymus. Viena jų - alternatyvaus roko kvintetas „Sidabro“. Iš Merkinės-Druskininkų kilusios grupės koncertai pasižymi jaukumu, vienybe, eskpresija, solo partijomis, ilgam įstringančiomis melodijomis. Šį vakarą jiems draugiją palaikys kauniečių grupė „Sacréblue“, save pristatantys taip:  „Gimėm ir augom Kaune, kartu baladojam jau porą metų. Grojam viską, kas širdžiai miela ir vis dar nesuprantam, kas yra žanras“.

Bus daug geros muzikos! Nepražiopsok!

Durys atidaromos 19:30 val.

______________________________________________________________________________

Visuomenės informavimo tikslu Alytaus kultūros centro (Pramonės g. 1B, Alytus, tel. +370 601 18524, el. p. komunikacija@alytuskc.lt)  organizuojamo renginio metu bus fotografuojama ir (arba) filmuojama. Dalyvaudami renginyje sutinkate, kad renginio metu padarytos nuotraukos ir (arba) vaizdo įrašai bus skelbiami viešai be papildomo Jūsų sutikimo įstaigą pristatančioje medžiagoje, puslapyje www.alytuskc.lt, socialiniuose tinkluose ir (ar) žiniasklaidos priemonėse. SVARBU. Jei nepageidaujate būti fotografuojami ir (arba) filmuojami arba nesutinkate su nuotraukų ir (arba) vaizdo medžiagos skelbimu, prašome apie tai informuoti renginio organizatorių arba fotografą. Išsamesnę informaciją apie fotografavimą ir (arba) filmavimą teikiame el. p. komunikacija@alytuskc.lt, mob. +370 601 18524.

Apgailestaujame, tačiau Gardo erdvė šiuo metu nėra pritaikyta žmonėms, turintiems judėjimo negalią. Informuokite mus iš anksto tel. +370 671 537 40 arba el. paštu martynas.astikas@alytuskc.lt apie pagalbos poreikį ir mes mielai Jums pagelbėsime patekti į Gardo erdvę.


Bilietai
Bilietų kainos: 6,06 €