Birželio 20 d. 19.00 val., ketvirtadienis
Alytaus dailės mokykla

Dainavos šalies muzikos festivalis. „Piano Phase Project“ pianistės Monika Lozinskienė ir Anna Szałucka


Apie atlikėjas
„Piano Phase Project“ – tai pianistės Monika Lozinskienė ir Anna Szałucka (Lenkija/Didžioji Britanija). 2019 m. susikūręs tarptautinis duetas siekia pristatyti fortepijoninę muziką inovatyviai, klasikinės muzikos kūrinius konceptualiai jungiant su kitomis meno formomis.
2022 m. pianistės tapo „City Music Foundation“, muzikantų agentūros Londone, artistėmis.
Dinamiškasis duetas yra pasirodęs St. Martin In The Fields, St. Barts Heritage, Wiltshire Music Centre, Sienko Gallery salėse bei Bloomsbury festivalyje Didžiojoje Britanijoje.
Pianistės taip pat surengė pasirodymus klasikinės muzikos konferencijoje
CLASSICAL: NEXT Hanoveryje, Valdovų rūmuose Vilniuje bei „Kaunas 2022“ – Europos kultūros sostinėje, о 2025 m. surengs koncertinį turą Škotijoje kaip „The Tunnel Trust“ premijos laureatės.
Inovatyvus duetas kuria originalias aranžuotes fortepijonui, rašo naują muziką, nuolatos bendradarbiauja su filmų kūrėjais, dailininkais, džiazo muzikantais bei elektroninės muzikos kūrėjais. Kaip muzikinė instaliacija užgimęs projektas „Garso meditacija“ šiais metais virs į debiutinį dueto albumą bei šia tema Vakarų Kanados miškuose sukurto meninio filmo premjerą. 
Naujajame albume suskambės C. Debussy, M. Ravel ir M. K. Čiurlionio kūriniai.

Programoje
Muzikinė instaliacija „Garso meditacija“ – gili gyvos muzikos klausymosi patirtis
„Garso meditacija“ – tai valandos patyriminis pasirodymas, kurio metu pianistės Monika Lozinskienė ir Anna Szałucka gyvai fortepijonu atlieka Claude’o Debussy, Maurice’o Ravelio, Gerorge’o Gershwino ir Wolfgango Amadeus Mozarto kūrinius. Į pasirodymą pianistės integruoja improvizaciją, atsipalaidavimo meditacijas, tibetietiškų dubenėlių, lietaus ir vėjo instrumentų skambesius bei lietuviškai skaito muzikantų Kenny Warnerio, Victoro Wooteno bei kompozitoriaus Mikalojaus Konstantino Čiurlionio tekstus. Erdvė, kurioje vyksta „Garso meditacija“, yra paruošiama atitinkamai: pasirūpinama raminančia atmosfera, klausytojai atsineša jogos kilimėlius, pledus, pagalves arba patogiai įsitaiso sėdėdami.

Įėjimas laisvas, be kvietimų.

Visuomenės informavimo tikslu Alytaus kultūros centro (Pramonės g. 1B, Alytus, tel. +370 601 18524, el. p. komunikacija@alytuskc.lt)  organizuojamo renginio metu bus fotografuojama ir (arba) filmuojama. Dalyvaudami renginyje sutinkate, kad renginio metu padarytos nuotraukos ir (arba) vaizdo įrašai bus skelbiami viešai be papildomo Jūsų sutikimo įstaigą pristatančioje medžiagoje, puslapyje www.alytuskc.lt, socialiniuose tinkluose ir (ar) žiniasklaidos priemonėse. SVARBU. Jei nepageidaujate būti fotografuojami ir (arba) filmuojami arba nesutinkate su nuotraukų ir (arba) vaizdo medžiagos skelbimu, prašome apie tai informuoti renginio organizatorių arba fotografą. Išsamesnę informaciją apie fotografavimą ir (arba) filmavimą teikiame el. p. komunikacija@alytuskc.lt, mob. +370 601 18524.


Renginys nemokamas