Birželio 27 d. 19.00 val., ketvirtadienis
Alytaus miesto teatras

Dainavos šalies muzikos festivalis. Lietuvos simfoninis pučiamųjų orkestras


Atlikėjai
Lietuvos simfoninis pučiamųjų orkestras 
Karolis Variakojis, vyr. dirigentas
Darius Užkuraitis, vedėjas

Programoje
Edgard Varèse – „Hyperprism“ 
Anton von Webern – Variacijos f-jonui, op. 27 (ištrauka)
F. Zappa – „200 Motels – Overture“, „Touring Can Make You Crazy“, „Dog Breath Variations“, „Uncle Meat“, „Be-Bop-Tango“, „Outrage at Valdez“, „Sinister Footwear II“, „Uncle Remus“, „Bobby Brown Goes Down“, „Peaches in Regalia“ ir kt. Kūriniai
Amerikiečių alternatyviojo roko pionieriaus Franko Zappos (1940–1993) įtaka muzikos istorijai – neginčijama. Menininko pėdsakų esama ir Lietuvoje – 1995 m. Vilniuje F. Zappai pastatytas paminklas, kurio kopija nukeliavo ir į Baltimorę (JAV), jo gimtąjį miestą. Lietuvos simfoninis pučiamųjų orkestras į šio menininko palikimą vis dėlto nutarė pažvelgti nemonumentaliai. Juk didelę įtaką F. Zappai darė ir avangardinis menas, džiazas, todėl natūraliai gimė mintis parengti programą, kurioje susipintų tiek originalios F. Zappos kompozicijos, aranžuotos simfoniniam pučiamųjų orkestrui, tiek džiazo bei avangardinės muzikos opusai. Programą diriguoja vienas perspektyviausių šiuolaikinės muzikos interpretatorių Lietuvoje, orkestro vyr. dirigentas Karolis Variakojis.

Įėjimas laisvas, be kvietimų.

Visuomenės informavimo tikslu Alytaus kultūros centro (Pramonės g. 1B, Alytus, tel. +370 601 18524, el. p. komunikacija@alytuskc.lt)  organizuojamo renginio metu bus fotografuojama ir (arba) filmuojama. Dalyvaudami renginyje sutinkate, kad renginio metu padarytos nuotraukos ir (arba) vaizdo įrašai bus skelbiami viešai be papildomo Jūsų sutikimo įstaigą pristatančioje medžiagoje, puslapyje www.alytuskc.lt, socialiniuose tinkluose ir (ar) žiniasklaidos priemonėse. SVARBU. Jei nepageidaujate būti fotografuojami ir (arba) filmuojami arba nesutinkate su nuotraukų ir (arba) vaizdo medžiagos skelbimu, prašome apie tai informuoti renginio organizatorių arba fotografą. Išsamesnę informaciją apie fotografavimą ir (arba) filmavimą teikiame el. p. komunikacija@alytuskc.lt, mob. +370 601 18524.


Renginys nemokamas