Birželio 30 d. 19.00 val., sekmadienis
Audiovizualiųjų menų centras

Dainavos šalies muzikos festivalio uždarymas. Kamerinis ansamblis „Quattro Patate“


Apie ansamblį
Kamerinis ansamblis „Quattro Patate“ aktyviai groja kartu jau 5 metus.
Ansamblis teikia klausytojams džiaugsmą ir muzikinį įkvėpimą bei žavi savo ypatinga muzikine harmonija, kuri puikiai atspindi jų individualius talentus: smuikininkė ir kompozitorė Diana Moisejenkaitė, tenoras Jan-Tore Saltnes, sopranas May-Britt Arvidsdatter Forsberg ir pianistas Aare-Paul Lattik. Profesionalūs muzikai užburia publiką savo originaliais, nuotaikingais, emociškais, energingais ir virtuoziškais scenos pasirodymais. Kartu jie sukuria įspūdingus  pasirodymus, kuriuose galima išgirsti įvairiausius muzikos kūrinius, papildytus unikaliu skambesiu ir savo kūrybiškais aranžuotės sprendimais. „Quattro Patate“ yra puikus pavyzdys, kaip talentingi atlikėjai gali derintis ir harmoningai bendradarbiauti, siekdami pranokti klasikinės muzikos ribas.

Programoje
Skambės graži ir virtuoziška muzika, nuo klasikinės iki šiuolaikinės muzikos perlų. Tad atsiloškite patogiai ir užpildykite savo kūną ir sielą muzikos garsais.

Įėjimas laisvas, be kvietimų.

Visuomenės informavimo tikslu Alytaus kultūros centro (Pramonės g. 1B, Alytus, tel. +370 601 18524, el. p. komunikacija@alytuskc.lt)  organizuojamo renginio metu bus fotografuojama ir (arba) filmuojama. Dalyvaudami renginyje sutinkate, kad renginio metu padarytos nuotraukos ir (arba) vaizdo įrašai bus skelbiami viešai be papildomo Jūsų sutikimo įstaigą pristatančioje medžiagoje, puslapyje www.alytuskc.lt, socialiniuose tinkluose ir (ar) žiniasklaidos priemonėse. SVARBU. Jei nepageidaujate būti fotografuojami ir (arba) filmuojami arba nesutinkate su nuotraukų ir (arba) vaizdo medžiagos skelbimu, prašome apie tai informuoti renginio organizatorių arba fotografą. Išsamesnę informaciją apie fotografavimą ir (arba) filmavimą teikiame el. p. komunikacija@alytuskc.lt, mob. +370 601 18524.


Renginys nemokamas